| Length | 6.000 mm |
|---|---|
| Width | 30 x 40 mm |
| Height | 1,2 mm |
| Color | Chromium |
| UM | Each |
| Packing quantity | 130 |
| Packing mode | Legatură |
| Material | Metal |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
| Length | 6.000 mm |
|---|---|
| Width | 30 x 40 mm |
| Height | 1,2 mm |
| Color | Chromium |
| UM | Each |
| Packing quantity | 130 |
| Packing mode | Legatură |
| Material | Metal |