| Length | 410 mm |
|---|---|
| Thickness | 3,8 mm |
| Color | Chromium |
| UM | Each |
| Packing quantity | 25 |
| Packing mode | Bax |
| Tip materiale | Beta |
| Material | Metal |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Thickness | 3,8 mm |
| Color | Chromium |
| UM | Each |
| Packing quantity | 25 |
| Packing mode | Bax |
| Tip materiale | Beta |
| Material | Metal |


Almost everything for small and medium-sized manufacturers of sofas, mattresses and upholstered furniture in Romania! "




