| Length | 660 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Thickness | 16 mm |
| Color | Wenge, Natur |
| UM | Each |
| Packing quantity | 24 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Lemn |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
| Length | 660 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Thickness | 16 mm |
| Color | Wenge, Natur |
| UM | Each |
| Packing quantity | 24 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Lemn |