| Length | 630 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Thickness | 16 mm |
| Color | Wenge |
| UM | Each |
| Packing quantity | 32 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Lemn |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
0,00 she
Braţ din lemn stratificat (furnir tehnic la interior, furnir estetic la exterior) cu o bandă cromată
| Length | 630 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Thickness | 16 mm |
| Color | Wenge |
| UM | Each |
| Packing quantity | 32 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Lemn |