| Length | 100 cm |
|---|---|
| Width | 70 cm, 75 cm |
| Height | 0,12 cm |
| Color | Natur |
| UM | Kg |
| Packing quantity | 662 |
| Packing mode | Palet |
| Tip materiale | 840 g/mp |
| Material | Hârtie/Clei |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
| Length | 100 cm |
|---|---|
| Width | 70 cm, 75 cm |
| Height | 0,12 cm |
| Color | Natur |
| UM | Kg |
| Packing quantity | 662 |
| Packing mode | Palet |
| Tip materiale | 840 g/mp |
| Material | Hârtie/Clei |