| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 40 mm |
| Color | PKLAF – Wenge/Crom, PKLK – Wenge, PKS – Inox |
| UM | Each |
| Packing quantity | 100 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Plastic |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30

0,00 she
Picior colţar din plastic
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 40 mm |
| Color | PKLAF – Wenge/Crom, PKLK – Wenge, PKS – Inox |
| UM | Each |
| Packing quantity | 100 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Plastic |