| Length | 75 mm |
|---|---|
| Height | 50 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Color | Black |
| UM | Each |
| Packing quantity | 50 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Tip materiale | Tip L |
| Material | Metal / Plastic |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
0,00 she
Rolă tip L din metal/plastic pentru canapele
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Height | 50 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Color | Black |
| UM | Each |
| Packing quantity | 50 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Tip materiale | Tip L |
| Material | Metal / Plastic |