| Height | 100 mm |
|---|---|
| Diameter | 30 mm, 40 mm |
| Color | Negru, Gri |
| UM | Each |
| Packing quantity | 100 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Tip materiale | Tip i |
| Material | Metal/Plastic, Metal/Plastic/Cauciuc |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
| Height | 100 mm |
|---|---|
| Diameter | 30 mm, 40 mm |
| Color | Negru, Gri |
| UM | Each |
| Packing quantity | 100 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Tip materiale | Tip i |
| Material | Metal/Plastic, Metal/Plastic/Cauciuc |