| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Color | Gri |
| UM | Each |
| Packing quantity | 100 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Tip materiale | Tip U |
| Material | Metal/Plastic/Cauciuc |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
0,00 she
Rolă cauciucată pentru canapele
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Color | Gri |
| UM | Each |
| Packing quantity | 100 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Tip materiale | Tip U |
| Material | Metal/Plastic/Cauciuc |