| Lungime | 110 mm |
|---|---|
| Latime | 50 mm |
| Diametru | 30 mm |
| Culoare | Gri |
| UM | buc |
| Canitate Ambalare | 100 |
| Mod Ambalare | Cutie carton |
| Tip materiale | Tip U |
| Material | Metal/Plastic/Cauciuc |
E-mail:
[email protected]
Program:
Lu-Vi: 09 – 17-30
| Lungime | 110 mm |
|---|---|
| Latime | 50 mm |
| Diametru | 30 mm |
| Culoare | Gri |
| UM | buc |
| Canitate Ambalare | 100 |
| Mod Ambalare | Cutie carton |
| Tip materiale | Tip U |
| Material | Metal/Plastic/Cauciuc |