| Length | 6.000 mm |
|---|---|
| Width | 20 x 20 mm |
| Height | 0,8 mm, 0,9 mm |
| Color | Chromium |
| UM | Each |
| Packing quantity | 225 |
| Packing mode | Legatură |
| Material | Metal |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
0,00 she
Profil ţeavă metalică pătrată cu latura de 20 mm
| Length | 6.000 mm |
|---|---|
| Width | 20 x 20 mm |
| Height | 0,8 mm, 0,9 mm |
| Color | Chromium |
| UM | Each |
| Packing quantity | 225 |
| Packing mode | Legatură |
| Material | Metal |