| Lungime | 6.000 mm |
|---|---|
| Latime | 20 x 20 mm |
| Inaltime | 0,8 mm, 0,9 mm |
| Culoare | Crom |
| UM | buc |
| Canitate Ambalare | 225 |
| Mod Ambalare | Legatură |
| Material | Metal |
E-mail:
[email protected]
Program:
Lu-Vi: 09 – 17-30
0,00 lei
Profil ţeavă metalică pătrată cu latura de 20 mm
| Lungime | 6.000 mm |
|---|---|
| Latime | 20 x 20 mm |
| Inaltime | 0,8 mm, 0,9 mm |
| Culoare | Crom |
| UM | buc |
| Canitate Ambalare | 225 |
| Mod Ambalare | Legatură |
| Material | Metal |