| Length | 680 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 18 mm |
| Color | Wenge |
| UM | Each |
| Packing quantity | 24 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Lemn |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
0,00 she
Braţ din lemn stratificat (furnir tehnic la interior, furnir estetic la exterior) cu 2 benzi cromate
| Length | 680 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 18 mm |
| Color | Wenge |
| UM | Each |
| Packing quantity | 24 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Lemn |