| Height | 42 mm |
|---|---|
| Thickness | 26mm |
| Diameter | 30 mm |
| Color | Black |
| UM | Each |
| Packing quantity | 500 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Metal / Plastic |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
0,00 she
Multidirectional metal / plastic roller for sofas
| Height | 42 mm |
|---|---|
| Thickness | 26mm |
| Diameter | 30 mm |
| Color | Black |
| UM | Each |
| Packing quantity | 500 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Metal / Plastic |