| Inaltime | 42 mm |
|---|---|
| Grosime | 26mm |
| Diametru | 30 mm |
| Culoare | Negru |
| UM | buc |
| Canitate Ambalare | 500 |
| Mod Ambalare | Cutie carton |
| Material | Metal/Plastic |
E-mail:
[email protected]
Program:
Lu-Vi: 09 – 17-30
0,00 lei
Rolă multidirecţională din metal/plastic pentru canapele
| Inaltime | 42 mm |
|---|---|
| Grosime | 26mm |
| Diametru | 30 mm |
| Culoare | Negru |
| UM | buc |
| Canitate Ambalare | 500 |
| Mod Ambalare | Cutie carton |
| Material | Metal/Plastic |