| Lungime | 120 mm, 140 mm, 225 mm, 270 mm |
|---|---|
| Latime | 40 mm |
| Inaltime | 40 mm |
| Culoare | Crom |
| UM | buc |
| Canitate Ambalare | 360, 310, 190, 190 |
| Mod Ambalare | Cutie carton |
| Material | Plastic |
E-mail:
[email protected]
Program:
Lu-Vi: 09 – 17-30
| Lungime | 120 mm, 140 mm, 225 mm, 270 mm |
|---|---|
| Latime | 40 mm |
| Inaltime | 40 mm |
| Culoare | Crom |
| UM | buc |
| Canitate Ambalare | 360, 310, 190, 190 |
| Mod Ambalare | Cutie carton |
| Material | Plastic |