| Length | 400×160 mm / 510×160 mm / 620 x160 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Thickness | 16 mm |
| Color | Wenge, Alb, Natur |
| UM | set |
| Packing quantity | 8 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Lemn |
E-mail:
[email protected]
Time schedule:
Mon-Fri: 09 - 17-30
0,00 she
Set braţe din lemn stratificat (furnir tehnic la interior, furnir estetic la exterior)
| Length | 400×160 mm / 510×160 mm / 620 x160 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Thickness | 16 mm |
| Color | Wenge, Alb, Natur |
| UM | set |
| Packing quantity | 8 |
| Packing mode | Cardboard box |
| Material | Lemn |