| Lungime | 400×160 mm / 510×160 mm / 620 x160 mm |
|---|---|
| Latime | 70 mm |
| Grosime | 16 mm |
| Culoare | Wenge, Alb, Natur |
| UM | set |
| Canitate Ambalare | 8 |
| Mod Ambalare | Cutie carton |
| Material | Lemn |
E-mail:
[email protected]
Program:
Lu-Vi: 09 – 17-30
0,00 lei
Set braţe din lemn stratificat (furnir tehnic la interior, furnir estetic la exterior)
| Lungime | 400×160 mm / 510×160 mm / 620 x160 mm |
|---|---|
| Latime | 70 mm |
| Grosime | 16 mm |
| Culoare | Wenge, Alb, Natur |
| UM | set |
| Canitate Ambalare | 8 |
| Mod Ambalare | Cutie carton |
| Material | Lemn |