| Lungime | 560 mm |
|---|---|
| Grosime | 3,8 mm |
| Culoare | Crom |
| UM | buc |
| Canitate Ambalare | 25 |
| Mod Ambalare | Bax |
| Tip materiale | Beta |
| Material | Metal |
E-mail:
[email protected]
Program:
Lu-Vi: 09 – 17-30
0,00 lei
Arc sinusoidal metalic
| Lungime | 560 mm |
|---|---|
| Grosime | 3,8 mm |
| Culoare | Crom |
| UM | buc |
| Canitate Ambalare | 25 |
| Mod Ambalare | Bax |
| Tip materiale | Beta |
| Material | Metal |


Aproape totul pentru producătorii mici și mijlocii de canapele, saltele și mobilier tapițat din Romania!"




